Resultatliste Holdenrennet 10. mars 2018

31 løpere deltok i konkurranseklassene mens 184 deltok i trim.

2018-03-10
Fil
 

Resultatliste Holdenrennet 10. mars 2018

         
                 

1

Ingrid

Brørs

K 17-18

Beitstad il

     

02:17:22

                 

1

Amanda

Aalberg

K 19-20

Follafoss il

     

01:52:43

2

Ragnhild

Sivertsen

K 19-20

Leirådal il

     

01:54:20

3

Mathilde Sofie

Mork

K 19-20

Steinkjer Skiklubb

 

02:06:30

                 

1

Emilie

Damås

K 21-25

Sprova il

     

02:28:35

                 

1

Ulla Kristin

Melhus

K 56-60

Steinkjer Skiklubb

 

02:03:35

                 

1

Odd Sande

Daling

M 17-18

Beitstad il

     

01:47:55

                 

1

Sondre Torp

Hynne

M 19-20

Henning Skilag

   

01:29:36

2

Fredrik Lie

Brørs

M 19-20

Beitstad il

     

01:38:55

3

Sigurd Landsem

Melhus

M 19-20

Henning Skilag

   

01:44:44

                 

1

Jonas

Austad

M 21-25

Henning Skilag

   

01:29:35

2

Marius Landsem

Melhus

M 21-25

Henning Skilag

   

01:39:49

                 

1

Magne

Øksnes

M 26-30

Steinkjer Skiklubb

 

01:42:57

2

Christopher Ansseln

Wannebo

M 26-30

Byåsen il

     

01:50:24

                 

1

Lars Håvard

Tømmervik

M 36-40

Malm il

     

02:07:19

2

Håvard Kjesbu

Skjellegrind

M 36-40

Steinkjer Skiklubb

 

02:09:56

                 

1

Frank

Hjulstad

M 41-45

Malm il

     

01:49:52

                 

1

Frode

Lillefjell

M 46-50

Henning Skilag

   

01:35:06

2

Arnt Egil

Brørs

M 46-50

Beitstad il

     

01:44:15

3

Henry Martin

Forfod

M 46-50

Malm il

     

01:44:51

4

Knut Ole

Skar

M 46-50

Malm il

     

01:45:13

                 

1

Rune Morten

Vannebo

M 51-55

Steinkjer Skiklubb

 

01:50:53

2

Arild

Volden

M 51-55

Skauga il

     

01:51:15

                 

1

Ola

Berget

M 56-60

Skauga il

     

01:42:37

2

Robert

Husby

M 56-60

Malm il

     

01:59:56

3

Jakob

Lund

M 56-60

Stadsbygd il

   

02:00:42

4

Stein

Øksnes

M 56-60

Kvam il

     

02:03:52

                 

1

Kurt

Sandseter

M 61-65

Follafoss il

     

01:57:08

2

Kjell

Eriksen

M 61-65

Ogndal il

     

02:00:45

                 

1

Egil

Brørs

M 71-75

Steinkjer il

     

01:48:19

                 

1

Bernt

Ryggvik

M 76-80

Frosta il

     

02:34:40

Kalender

Oktober
MTOTFLS
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket