Startliste Follaheiløpet 2018

37 løpere er foreløpig påmeldt i konkurranseklassene. Det er fortsatt mulig å melde seg på helt til start.

2018-08-11
Fil

 

Follaheiløpet 2018

         

13-15 år: 2,5 km

16-51+: 4,5 km

   

Navn

 

Klubb

Klasse

Nr

Starttid

           

Torstein Gjedrem

Lund

Vinne il

M 13-15

1

12:00:00

Noah Joakimssønn

Sørgjerd

Leinstrand il

M 13-15

2

12:00:00

Karl Haugen

Kleppa

Beitstad il

M 13-15

3

12:00:00

Marcus Forsbakk

Nordhøy

Grong il

M 13-15

4

12:00:00

Sondre H

Melting

Mosvik il

M 13-15

5

12:00:00

 Thomas  Haarberg  Skauga il

M 13-15

6

12:00:00

     

M 13-15

7

12:00:00

       

8

12:00:00

Malin Nordgård

Leiren

Byåsen il

K 13-15

9

12:00:00

Hanna

Tyvold

Byåsen il

K 13-15

10

12:00:00

Astrid Haugen

Kleppa

Beitstad il

K 13-15

11

12:00:00

Sofia Kopreitan

Dahl

Leksvik il

K 13-15

12

12:00:00

Sunniva

Aksnes

Verdal FIK

K 13-15

13

12:00:00

Silje

Aksnes

Verdal FIK

K 13-15

14

12:00:00

     

K 13-15

15

12:00:00

     

K 13-15

16

12:00:00

         

12:00:00

Trym Nergård

Rønning

Skogn il

M 16-19

26

12:00:00

Iver Gjedrem

Lund

Vinne il

M 16-19

27

12:00:00

Olav Gjedrem

Lund

Vinne il

M 16-19

28

12:00:00

Trym

Malmo

Grong il

M 16-19

29

12:00:00

Hallvard

Granli

Grong il

M 16-19

30

12:00:00

Sander Nøvik

Lyngstad

Inderøy il

M 16-19

31

12:00:00

     

M 16-19

32

12:00:00

     

M 16-19

33

12:00:00

       

34

12:00:00

Viktoria Joakimsdatter

Sørgjerd

Leinstrand il

K 16-19

35

12:00:00

     

K 16-19

36

12:00:00

     

K 16-19

37

12:00:00

       

38

12:00:00

Sigbjørn

Ytrehus

Noteam

M 20-35

39

12:00:00

Bivar Akram

Baker

Mosvik il

M 20-35

40

12:00:00

Alexander

Kirkeberg

Steinkjer FIK

M 20-35

41

12:00:00

Kenneth

Myhre

Steinkjer FIK

M 20-35

42

12:00:00

     

M 20-35

43

12:00:00

     

M 20-35

44

12:00:00

       

45

12:00:00

Gunn Tove

Nordgård

Byåsen il

K 36-50

46

12:00:00

     

K 36-50

47

12:00:00

     

K 36-50

48

12:00:00

       

49

12:00:00

Børge

Leiren

Byåsen il

M 36-50

50

12:00:00

Eirik

Nordvik

Steinkjer FIK

M 36-50

51

12:00:00

Henry Martin

Forfod

Malm il

M 36-50

52

12:00:00

Czeslaw

Szura

Steinkjer FIK

M 36-50

53

12:00:00

Bjørnar

Aksnes

Helgådal il

M 36-50

54

12:00:00

Jakob S.

Thompson

Kvam il

M 36-50

55

12:00:00

     

M 36-50

56

12:00:00

     

M 36-50

57

12:00:00

       

58

12:00:00

Harry

Oppheim

Follafoss il

M 51+

59

12:00:00

Kjell Ove

Løvli

Follafoss il

M 51+

60

12:00:00

Per Arild

Bolaas

Steinkjer Skiklubb

M 51+

61

12:00:00

Ola

Berget

Ogndal il

M 51+

62

12:00:00

Kåre

Rones

Gilde

M 51+

63

12:00:00

Gunnar

Melting

Mosvik il

M 51+

64

12:00:00

 Anton

Bjartnes  Verdal OK

M 51+

65

12:00:00

     

M 51+

66

12:00:00

Kalender

September
MTOTFLS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket