Resultat Follaheiløpet 12. august 2018

44 løpere deltok i Follaheiløpet

2018-08-12
Fil

Resultatliste Follaheiløpet 2018

     
     

12. august

   
           

Resultat:

Fornavn

Etternavn

Klubb

Klasse

Tid:

1

Marcus Forsbakk

Nordhøy

Grong il

M 13-15

25:37:00

2

Karl Haugen

Kleppa

Beitstad il

M 13-15

27:00:00

3

Thomas

Haarberg

Skauga il

M 13-15

29:37:00

4

Noah Joakimssønn

Sørgjerd

Leinstrand il

M 13-15

30:49:00

5

Sondre H

Melting

Mosvik il

M 13-15

31:51:00

6

Torstein Gjedrem

Lund

Vinne il

M 13-15

32:10:00

           

1

Astrid Haugen

Kleppa

Beitstad il

K 13-15

28:05:00

2

Sunniva

Aksnes

Verdal FIK

K 13-15

31:44:00

3

Silje

Aksnes

Verdal FIK

K 13-15

31:49:00

4

Sofia Kopreitan

Dahl

Leksvik il

K 13-15

32:39:00

5

Hanna

Tyvold

Byåsen il

K 13-15

37:16:00

6

Malin Nordgård

Leiren

Byåsen il

K 13-15

40:19:00

           

1

Trym Nergård

Rønning

Skogn il

M 16-19

31:58:00

2

Iver Gjedrem

Lund

Vinne il

M 16-19

34:18:00

3

Trym

Malmo

Grong il

M 16-19

36:15:00

4

Hallvard

Granli

Grong il

M 16-19

36:26:00

5

Olav Gjedrem

Lund

Vinne il

M 16-19

43:35:00

 

Sander Nøvik

Lyngstad

Inderøy il

M 16-19

brutt

           

1

Viktoria Joakimsdatter

Sørgjerd

Leinstrand il

K 16-19

36:37:00

           

1

Alexander

Kirkeberg

Steinkjer FIK

M 20-35

29:04:00

2

Kenneth

Myhre

Steinkjer FIK

M 20-35

31:14:00

3

Isaak

Tesjamichael

Leksvik il

M 20-35

31:25:00

4

Kjetil

Ertsås

NTE

M20-35

34:20:00

5

Sigbjørn

Ytrehus

Noteam

M 20-35

36:41:00

6

Bivar Akram

Baker

Mosvik il

M 20-35

39:32:00

7

Emil

Rødsjø

Verrastranda il

M 20-35

43:20:00

           

1

Camilla

Sørgjerd

Leinstrand il

K 36-50

43:25:00

2

Gunn Tove

Nordgård

Byåsen il

K 36-50

52:35:00

           

1

Eirik

Nordvik

Steinkjer FIK

M 36-50

31:30:00

2

Børge

Leiren

Byåsen il

M 36-50

33:24:00

3

Bjørnar

Aksnes

Helgådal il

M 36-50

36:44:00

4

Jakob S.

Thompson

Kvam il

M 36-50

36:52:00

5

Henry Martin

Forfod

Malm il

M 36-50

37:42:00

6

Czeslaw

Szura

Steinkjer FIK

M 36-50

41:37:00

           

1

Anton

Bjartnes

Verdal OK

M 51+

35:41:00

2

Ola

Berget

Ogndal il

M 51+

37:11:00

3

Gunnar

Melting

Mosvik il

M 51+

41:20:00

4

Kjell Ove

Løvli

Follafoss il

M 51+

42:09:00

5

Per Arild

Bolaas

Steinkjer Skiklubb

M 51+

43:12:00

6

Hallgeir

Rødsjø

Verrastranda il

M 51+

47:37:00

7

Kåre

Rones

Gilde

M 51+

50:23:00

8

Erling

Almlid

Malm il

M 51+

52:20:00

9

Harry

Oppheim

Follafoss il

M 51+

53:22:00

9

Mikael

Åkerlund

Follafoss il

M 51+

53:22:00

           
 

Spurtpriser, alle à 500

       
 

Folla Tech:

 

Viktoria Joakimsdatter Sørgjerd

     

Emil Rødsjø

   
 

MM Kartoon Folla Cell:

Viktoria Joakimsdatter Sørgjerd

     

Alexander Kirkeberg

 
 

Salmar:

 

Viktoria Joakimsdatter Sørgjerd

     

Alexander Kirkeberg

 
 

Beste dame mål:

 

Viktoria Joakimsdatter Sørgjerd

 

Beste herre mål:

 

Alexander Kirkeberg

 

Kalender

Desember
MTOTFLS
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket